» Príbehy zvierat » Čoskoro budem znova ocko

Čoskoro budem znova ocko

26 december 2019 na 19:53:02
Autor:
 : Čoskoro budem znova ocko     

Ahoj všetci! Dnes som pripravený objať celý svet oboma rukami! Pred pár hodinami ma moja žena opäť potešila tým, že mi podala test s dvoma pruhmi. Presnejšie povedané, tri testy s dvoma pruhmi a výsledky pomocou ultrazvuku. Budem znova otcom! A my už máme päť a pol týždňa!))) Ksana, moja žena, žartujúc sa usmieva, hovoria: Teraz som stratila iba 7 kg a budem musieť znova priberať na váhe! Ale milujem ťa! Keď je tučná, keď je tenká, keď je namaľovaná, keď je prirodzená .... a to aj vtedy, keď sa na mňa hnevá alebo je zlý !!!! Ďakujem vám, drahá, že ma aj naďalej potešujete !!!!
Najprv sa na mňa pozrela, trápne, trochu opatrne, napríklad, zrazu to nechcem! A ako nechcem mať deti od mojej milovanej ženy?! A skutočne samotná skutočnosť, že sa stanem otcom, ma opäť povýši medzi ostatných mužov! Som hrdý na to, že vychovám ďalšie dieťa alebo dieťa, ktoré Boh dá)))

233

Komentáre: 0

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.