» Životné príbehy » A čo moja váha?

A čo moja váha?

25 december 2019 na 11:39:32
Autor:
 : A čo moja váha?     

S hmotnosťou a postavou sa mi stane niečo divné. Neviem prečo, ale v zime sa mi dobre darí, aj keď jím rovnako ako v lete. V lete som celkom normálny, ale niekde v októbri začína pribúdať na váhe, objavujú sa uši na bokoch, visí mi žalúdok, moje ruky sú nafúknuté. Snažil sa ísť na diétu nepomáha. A v lete hmotnosť postupne ustupuje sama od seba. Aj keď to jesť v lete, to v zime rovnaké. Aj keď minulý rok, aj v lete, je ťažké schudnúť. Čítal som, že na internete to, čo môže byť spôsobené ochorením štítnej žľazy a stravou, nemôže pomôcť. Je zaujímavé, že v zime každý priberá na váhe? Dokonca som začal jesť raz denne, prestal som jesť sladkosti, ale váha v zime sa zvyšuje. Preto v zime nikdy nefotografujem, pretože som plachý zo svojho tela. Chcem vedieť, či to niekto mal a ako to môžete vysvetliť?

231
 • Nisa

 • menej minút pred
  2019-12-30 12:41:07
  2019-12-30 12:41:07

  Pokúste sa nemyslieť na jedlo. Myslíš na ňu. A musíte myslieť na čokoľvek okrem nej. Akonáhle mozog nájde zaujímavejšie zamestnanie ako jedlo, problém s nadváhou prestane mučiť.

  Robte jogu. Keď robíte jogu, začnete správne jesť. Tentokrát disciplinuje myseľ. Po druhé, s plným žalúdkom je jednoducho nemožné vykonať akúkoľvek ásanu. Ukazuje sa, že budete myslieť celý deň: jóga na mňa čaká večer, musíte jesť menej) Vo večerných hodinách po józe, pocit ľahkosti, nechcete jesť, aby ste ju nestratili. A okrem toho je jóga flexibilným a krásnym telom. A uvedomenie si, že žijete nielen kvôli niektorým každodenným povinnostiam, ale robíte niečo výlučne pre seba, svoje telo, ducha. Vo všeobecnosti je to jediná vec, ktorú môžem poradiť

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0

Komentáre: 1

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.