» Životné príbehy » Prečo sa moja matka správa takto?

Prečo sa moja matka správa takto?

18 december 2019 na 19:17:32
Autor:
 : Prečo sa moja matka správa takto?     

Vitajte! Chcel by som vám povedať o správaní jeho matky, ktorá ma sere. Naozaj už strácam nervy. Zistí chybu pri každej príležitosti, robí škandály nad ničím a je vždy nespokojná so všetkým. Nedávno som jej kúpil čiernu spodnú bundu na zimu, pretože sama povedala, že nepotrebuje inú farbu spodnej bundy, pretože sa rýchlo zašpinila a bola trápená, aby ju umyla. A teraz hovorí, že sa jej nepáčila spodná bunda, ktorú som si kúpil, pretože chcela vínovú alebo tmavozelenú. Tiež, s inými vecami, kúpila si nohavice a začala mi vyjadrovať, že sú príliš tenké a že v nich bude mrznúť, aj keď si zvykli. Kúpili ste ju nedávno na trhu s kuracím krkom, pretože pred platom nezostáva veľa peňazí. Varila som s nimi polievku a chutí to úplne normálne, takže moja matka povedala, že nejedla a od taniera odňala tanier. Keď sa vrátim z práce, je to pre mňa skutočné mučenie, namiesto odpočinku počúvam nekonečné sťažnosti týkajúce sa vlády, zlých susedov, ktorí sú príliš hluční, a tak ďalej. Nedávno som dostal škandál, že veci umývam príliš často a kvôli mne nedochádza k úsporám. Aj keď pranie raz týždenne, ako si myslím, stále to nie je príliš často. Až donedávna, v súvislosti s chladom, som verandu zohriala a moja matka neustále našla chybu, že tomu tak nebolo, aj keď sa sama nesnažila pomôcť. Len stál vedľa mňa a prikázal. Nakupuje iba tie najdrahšie výrobky a nechce počuť, že môj plat a jej dôchodok na jej otázky už nestačia. K tomu povedala, že jesť by bolo dobré a nechceli lacnejšie jedlo. Kedysi som si myslel, že takéto správanie mala kvôli svojmu veku, ale myslím si, že vek 63 rokov nie je taký veľký, aby prežil z mysle. Niekedy sa mi dokonca zdá, že ju neznášam. Nechápem len to, čo od mňa chce, aby dosiahla toto správanie a aké sú jej ciele?

228
 • Gloria

 • menej minút pred
  2019-12-21 23:05:56
  2019-12-21 23:05:56

  Podivná mama. Neviem, čo chce, možno z nudy. Vo všeobecnosti existujú rodičia, ktorí sa takto správajú s nekonfliktnými jemnými deťmi, ktoré sa môžu učiť a negovať. A niekedy nie. Možnosť vystúpiť.

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0

Komentáre: 1

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.