» Mystické príbehy » Ako sa stať psychikom a čo na to potrebujete?

Ako sa stať psychikom a čo na to potrebujete?

14 december 2019 na 22:28:38
Autor:
 : Ako sa stať psychikom a čo na to potrebujete?     

Ako sa stať psychikom? Môže mať niekto skúsenosti? Prosím, podeľte sa. Koniec koncov som čítal, že je možné rozvíjať mimosmyslové schopnosti, intuíciu, ktorá je vlastná osobe. Stále existujú otázky, ale opýtam sa len tých, ktorí presne vedia, o čom hovorím a ktorí sa tomu určite nebudú smiať. Niekedy som si v sebe všimol niekoľko prejavov náhody, prorockých snov a jasných a nasýtených nocí, keď vidím sen o svojich priateľoch a mne, ako cestujeme. Poviem o sebe, naozaj milujem prírodu, chcem veľa cestovať za svoj život. Vždy priťahovaný mystikou. Niektorí teraz napíšu „Choď študovať lepšie“, ale tiež rád študujem, jantár, geometriu, fyziku, všetko je v pohode a zaujímavé, ale viete všetko, je to pozemské ... Je zaujímavé študovať minulé storočia, mystiku, rôzne náboženstvá, tradície , Študujem mystiku už mnoho rokov, s takýmto mystikou sa často stretávam sám. Niekedy si všimla mimosmyslové prejavy, často nečakám budúcnosť, prorocké sny tiež nie sú každú noc. Stalo sa, že mám pocit, že sa niečo stane. Snažím sa rozvíjať sám seba, moje myslenie, pretože je dokázané, že ľudský mozog neobjavil všetky schopnosti sám o sebe, veľa rokov spia a v detstve zaspávajú. Ak ich chcete otvoriť, musíte to skúsiť. Vo všeobecnosti existuje veľa slov. Ako sa rozvíjať pre intuíciu, ako sa stať psychikom? Existuje niekoľko platených kurzov na internete, ale na bezplatných stránkach je veľa vody, samozrejme existujú praktiky a cvičenia, je napísané, že musíte trénovať, brať obálky, dať červené a modré štvorčeky, zavrieť všetko do obálok, zamiešať a prijať obálku so zavretými očami a mali by ste cítiť, ktorá z nich je je to farba, ale zdá sa mi, že by mal existovať nejaký podnet, nejako to objaviť v sebe, stále to chcem robiť pre tento život, sme tak obmedzení od sveta. Mám pocit, že nie všetci z nás, ľudia, sme objavili v tomto svete, Chcem sa naučiť niečo nové ..... Povedz mi to. ..

227
 • čitateľ

 • menej minút pred
  2019-12-21 23:05:56
  2019-12-21 23:05:56

  Niekedy mám tiež prorocké sny a niekedy dokonca predpovedám udalosti, ktoré sa stanú neskôr. Čo ďalej? Tiež teraz idete na psychiku? Áno, je veľa tých, ktorí majú prorocké sny a predpovede. Vyberte si viac svetské povolanie. A ak má mimosmyslový záujem taký záujem, potom ako koníček. Vo všeobecnosti si myslím, že na tomto webe sa nepýtate, či vám tu niekto sotva povie, ako to rozvíjať sami. Domnievam sa, že je tam, alebo nie. A niektoré z vašich prorockých snov a cestovania v snoch sú len maličkosti, ktoré majú mnohí ľudia, k tomu by som neprikladal žiadny priamy význam. Aspoň nepovažujem sa v tomto ohľade za nič zvláštneho, hoci som zvykol predpovedať udalosti, ktoré sa stanú (najmä s príbuznými a priateľmi).

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0

Komentáre: 1

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.