» Príbehy priateľov » Som arogantný?

Som arogantný?

12 december 2019 na 21:56:15
Autor:
 : Som arogantný?     

Už ste niekedy mali taký pocit, že s ľuďmi, s ktorými ste boli predtým, nechcete teraz chatovať. To znamená, že s vekom sa svetonázor mení a vy chápete, že to nie sú ľudia, s ktorými ste chceli tráviť čas a nájsť si priateľov. Po dlhú dobu sme boli priateľmi s tromi dievčatami. Všetko od jednej spoločnosti. Teraz sa však vidíme menej ako predtým. A začal som chápať, že s nimi už nechcem komunikovať. Stalo sa tak, že ja, jedna z celej spoločnosti, som získal vysokoškolské vzdelanie. Teraz som dostal prácu v špecialite na dobrom mieste a dostal som dobrý plat. Došlo k novej komunikácii a novým známym. Na rozdiel od mojich nových priateľov sa zdá, že moji priatelia sú primitívni. Moji priatelia sa nelíšia v ich špeciálnej inteligencii a niekedy sa správajú vulgárne a zlým spôsobom. Moji priatelia nemajú žiadne ciele ani ambície. Našiel som nejakých beznádejných chlapcov
ktorí milujú alkohol a neradi zarábajú peniaze. Jedinou zaujímavou zábavou pre mojich priateľov bolo opiť sa a niekde si vyraziť. Aj keď v mojich 25-tych rokoch a copu nie je žiadny záujem, každý víkend som sa opitý v klube. Každé moje stretnutie s nimi sa začína skutočnosťou, že moji priatelia ponúkajú prísť na pivo. Keď pijú, správajú sa vulgárne a vzdorovito. Niektorí predajcovia pracujú pri pokladni, iní v obchode s potravinami a nemajú túžbu ďalej sa rozvíjať. Na rozdiel od mojich nových priateľov a známych, strácajú veľa. Ľudia, s ktorými teraz komunikujem, sú veľmi intelektuálne rozvinutí. Sú univerzálne, môžete sa od nich veľa naučiť a urobiť z nich príklad. Vedia, ako viesť dialóg, správne predniesli prejav. Pri každom stretnutí sa nemusia opíjať pivom, aby sa zhovárali. Teraz ma moji priatelia veľmi urazili. Nějak cez víkend mi poslali SMS správu so slovami (Poďme buchnúť?) A napísali, že som nechcel. Jeden z nich mi nedávno napísal na sociálnych sieťach, že som bol arogantný a zabudol, s kým som sa plazil. Nemyslím si, že sa ľudia menia, mení sa ich život a mení sa aj prostredie.

224
 • Host

 • menej minút pred
  2019-12-13 18:00:00
  2019-12-13 18:00:00

  Autor, nie si arogantný, len ich prerastal, stáva sa to veľmi často, najmä ak priateľstvo trvá od detstva. Nebojte sa, nechajte si premýšľať, čo chcú. Podobne ich nechajte plaziť sa ďalej, ale nie ste z ich karantény a nemusíte nútiť násilne podporovať komunikáciu, ktorá vám vadí. Pravdepodobne to nie je hlboká myseľ, pretože nie sú schopní rozpoznať skutočné dôvody vášho odcudzenia, teda ich figy s nimi. Myslím, že trochu stratíte, ak úplne obmedzíte komunikáciu na nič.

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0
 • Gloria

 • menej minút pred
  2019-12-14 22:28:20
  2019-12-14 22:28:20

  Si arogantný? ) Robíš si srandu? Súdiac podľa histórie sa vám zdá, že ste nevyrastali na „nových známych“, vy sami píšete, že od nich študujete a robíte z nich príklad. To znamená, že u ľudí normálnej a zdanlivo vašej úrovne máte záujem, ale stále ste v pozícii študenta. Nenazvali ste ich priateľmi, ale iba známymi. Ale arogancia .. Je to buď vždy, alebo nie, ale vaša sa prejavuje iba vo vzťahu k ľuďom horším ako vy: bacuľatá, vulgárne, atď. Stručne povedané, chcete sa len zdať arogantný)

  Pod

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0

Komentáre: 2

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.