» Príbehy zvierat » Prežiť za sen

Prežiť za sen

06 december 2019 na 23:10:39
Autor:
 : Prežiť za sen     

Volám sa Dima. Mám 36 rokov. Som slobodný umelec. Robím to, čo milujem. Píšem úprimne, nesnažím sa ozdobiť realitu. Píšem s cieľom kultivovať sa, vymieňať si skúsenosti, pomáhať prežiť to, čo som zažil. Komunikujte a komunikujte, inšpirujte sa a nechajte sa inšpirovať. Zdieľam všetko, čo viem z vlastnej skúsenosti a čo mi osobne pomáha. Som úprimne rád každému čitateľovi porozumenia. Bol by som rád, keby ste tu našli príjemné miesto pre seba.


2. júla 2018 sa začal tento príbeh. Inšpirácia, túžba, nápad. Ubehol dlhý rok. Ďakujem odchádzajúcemu roku za pozitívne udalosti. Mýlil sa a zlyhal viackrát, ale nevzdal sa svojej myšlienky. Pokračujte v robení toho, čo robím.


Vzdal som sa všetkého. Našiel som sa. Túto cestu som si vybral pre seba, kde nie je nič, a opustil som poslednú vec, ktorá sa stala. Stal sa chudobným a začal žiť od nuly. Verím v seba samého. Verím, že sa prežijem, ak prežijem.


Môj cieľ: urobiť svet lepším. Pomáhame ostatným. Nájdite ľudí so spoločnými záujmami. Povedzte svetu svoj životný príbeh. Môj príbeh je miesto, kde sa každý deň stal príbehom. Povedzte ľuďom o ľuďoch. Viem, že môj príbeh pomôže pochopiť, čo bráni spoločnosti v zlepšovaní sa.


Nie som spisovateľ. Schopnosť kompetentne vyjadriť svoje myšlienky je zručnosť, ktorú musí väčšina z nás zvládnuť. Píšem, ako môžem, a existujú určité nedostatky. Takže nesúdte prísne.Píšem príbeh na osobnom blogu.

223

Komentáre: 0

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.