» Milostné príbehy » Nenásytnosť

Nenásytnosť

23 november 2019 na 19:12:24
Autor:
 : Nenásytnosť     

Dobrý deň všetkým. Ako starý ako svet, ale chcem sa podeliť o svoj príbeh. Stretávam sa s mužom, potom z modrej, ktorý mi hodil záchvat hnevu, nekomunikuje, ako som to dostal. Nanešťastie pre nás dievčatá majú taký hriech, niekedy sa obťažujeme. Ale spodnom riadku je, že tento človek je patologicky chamtivý, vždy sa môže pýšiť novými hodinkami, svetermi, ktoré mi nikdy nepriniesli ani malý darček. Nehovorím, že potrebujem dary alebo chcem, aby niečo kúpil, niečo mi dal, nie, to nehovorím. Navyše som ho nikdy nežiadal o nič. Po celú dobu ma pozval do kaviarne iba dvakrát (ja som jazdil asi päť minút, samozrejme som k nemu chodil bez peňaženky, bez telefónu, bez cestovnej karty) a rozhodol sa sedieť v kaviarni. Zaplatil by som za seba, ale potom som nemal ani čas ničomu porozumieť. A v kaviarni, pri pohľade na menu, som si objednal najlacnejší šalát s tým, že nechcem jesť vôbec, a spočiatku žiadal iba pohár vody. Nemyslite si, že toto je situácia, ktorú blogeri zverejňujú na svojich stránkach na Instagrame. Nie, bol som skutočne nepríjemný, ale aby som tam len tak nesedel, aspoň s pohárom vody. Ale trval na tom a podal mi menu. Všeobecne som si vybral ten najskromnejší šalát, opakujem, že som mal večeru a nechcel som jesť, a ja som si vždy vybral svoj šalát, keď sme sedeli, takže, Bože, nedaj to hneď hltat. Toto je jediný čas, kedy sme šli niekde, väčšinou sediac v parku na lavičke alebo v aute. Okrem toho, keď mu napíšem správy, konverzácia vždy príde ku mne, ktorá ho volá. Ale on sám so slzami ma prosil o darovanie nového telefónu iPhone 11 a nebol v rozpakoch, že mám bežný smartphone. A teraz, mesiac pred novým rokom, možno sa rozhodol hádať úmyselne, zrazu si pomyslel, aký dar by mal dať (vždy sa pred Silvestrom háda) a človek nechápe, že z takého utrpenia vôbec nepotrebujem, tiež len uzatvára prázdnotu. Čo by si urobil?
218
 • Moyra

 • 25 november 2019 20:13:23
  2019-11-25 20:13:23

  Nerozumiem, prečo je taký človek potrebný. A čo to teda znamená - prosí o iPhone? Ste sponzor) alebo Santa Claus) Nech si zarába, či je muž alebo nie.

  A pre vás do budúcnosti - neverte svojim potrebám. Pozval ma do kaviarne - no, objednali by si niečo, čo by stálo za to iba pohár vody. A najlacnejší šalát si nemusel vyberať a stále ho vyberať a choď si aj do jedla. Týmto správaním si zvyknete mužov na skutočnosť, že máte prakticky nulové potreby. Kto odmietne dievča, ktoré nepotrebuje utrácať peniaze? Veľmi pohodlné. Ale nebudú vás za to rešpektovať, nájdu strednú pôdu. Oceníte sa. Zaslúžite si, aby ste dostali kvetiny alebo aby ste si ich priniesli do kaviarne. Môj názor. A aby vám niečo dalo - nemusíte robiť nič zvláštne)

  Milujte sa, ako ste. Len to miluj. A na oplátku vás budú milovať.

  História ukazuje, že ste v rozpakoch svojimi vlastnými túžbami. Ale pokiaľ to budete aj naďalej robiť, vo vašom živote sa nič nezmení.

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0
 • Men

 • 01 december 2019 14:01:22
  2019-12-01 14:01:22

  Dary sú zaujímavou vecou. Niektorí ich radi prijímajú, zatiaľ čo iní ma napríklad radi dávajú.

  Je pravda, že ak sa budú neustále pýtať, môže sa obťažovať dať. Pravda je ako vždy uprostred.

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0
 • Klio

 • 01 december 2019 14:01:24
  2019-12-01 14:01:24

  Musíte byť schopní prijať dary.

  Ak ho tak veľmi potrebujete ... Naučte sa s iróniou prijímať jeho žiadosti o dary, v odpovedi na odoslanie čísla účtu s vetou, ktorú zhromažďujem na 12. IPhone, máte 1, 5 roka.

  Naučte sa milovať seba, ak máte hlad a ste v kaviarni alebo reštaurácii na pozvanie človeka, objednajte si to, čo považujete za potrebné bez ohľadu na cenu.

  Ak sa z vašej situácie ocitol ako praktická, tichá dievčina, ktorá nežiadala dary.

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0

Komentáre: 3

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.