» Životné príbehy » Poradte mi

Poradte mi

20 november 2019 na 19:12:24
Autor:
 : Poradte mi     

Ahoj ... Chcem hovoriť o svojom živote a získať radu. Môj život nie je príliš zaujímavý, chcem ti to povedať. Existuje veľa problémov, keď vyriešim problém, objavujú sa stále viac a viac. Unavený ((Nie je to tak dávno, moji rodičia sa chceli presťahovať do iného mesta. Samozrejme, nebol som šťastný, že to počujem, ale čo priatelia? A teraz ... Pýtam sa svojej matky: „No, kedy je mama, necháme tu odísť?“ A moja matka mi povedala, aby „nechala ma samého.“ Zdá sa, že aj tí najdrahší Priatelia, som rozzúrená. Mám dostatočnú podporu od svojich rodičov ... Chcem len odísť ... Aby som začal nový život ... Dnes mám dva, nemám čas ich opravovať ... Naozaj sa snažím Do prdele, žiadam mamu, aby so mnou a niekedy aj so mnou pracovala. Ale mama, vôbec nie so mnou. Samozrejme, že milujem svojich rodičov a priateľov. Ale niekedy som jednoducho unavená zo všetkého. Nie som sebecká, naozaj. Ani s nikým, kto potrebuje moje nepríjemné? A po pravde ..

217
 • Scientific

 • 23 november 2019 19:12:15
  2019-11-23 19:12:15

  Keď ste dieťa, zdá sa vám, že sa stanete najlepšou mamou. A potom vyrastáte, stanete sa matkou a nikdy nebudete mať dosť času na to, aby ste si s dieťaťom mohli prísť na svoje ... Nebojte sa, všetko sa časom vylepší. Zlyhania (ako napríklad deuces) zvyšujú motiváciu nášho života. Píšete, že život nie je príliš zaujímavý, sú v ňom problémy. Záujem o život však vychádza iba z riešenia problémov. Nútte sa urobiť to, čo zrejme nechcete robiť, a všimnete si, že záujem o život sa znova oživuje a možno nájdete niečo, čo často chcete robiť.

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0
 • Serge

 • 23 november 2019 19:12:16
  2019-11-23 19:12:16

  No, hovoril si.

  Keď sa stanete dospelým, tieto problémy, ktoré máte teraz, sa budú javiť ako bláznivé - a je to tak

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0
 • Delemen

 • 23 november 2019 19:12:16
  2019-11-23 19:12:16

  Nemáte dostatočnú podporu, ale porozumenie. Zdá sa, že na svete nie sú žiadni ľudia, ktorí by vám porozumeli. Potom sa rodia ďalšie myšlienky. Kto by ti mal rozumieť, ak nie príbuzní? Ale oni vám nevenujú pozornosť, ako sa vám zdá. V skutočnosti to, čo máte v hlave a čo chcete, je rovnaké s pocitmi - viete to všetko sami. Ľudia nie sú psychici, aby pochopili vaše pocity, myšlienky a túžby. Nemali by ste sa nimi uraziť. Nájdite lepšie svoju obľúbenú firmu, o ktorú sa budete usilovať.

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0

Komentáre: 3

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.