» Životné príbehy » Nezávislosť o 17

Nezávislosť o 17

19 november 2019 na 18:25:02
Autor:
 : Nezávislosť o 17     

Je mi 17, mám mladého muža, má 18 rokov. Ich vzťah s mojou matkou je napätý ako môj. Čoskoro verí svojmu názoru, nepáči sa mi môj vkus, ukladá si vlastné a považuje to za správne, nepáči sa mi, že moje dvere sú zavreté, nepáči sa mi, že hovorím po telefóne, že kráčam. Vysvetlila som jej, povedala, ale nepočúva. Takže sa chcem presťahovať za chlapom, ktorý volá a tiež volá jeho mama. Mám veľmi dobrý vzťah s jeho mamou.


Čo mám robiť? Naozaj sa chcem presťahovať, pretože rodičia chcú lepšie pre deti, viem, že tam bude lepšie, ale ako to urobiť? Hovorte a vysvetľujte všetko?

216
  • Host

  • 23 november 2019 19:12:17
    2019-11-23 19:12:17

    A kde je nezávislosť? Z matkiného krídla pod krídlo k chlapcovi a jeho matke. V žiadnom prípade tu nebudete pani, povedia vám, čo a ako máte robiť. Vzťah, v ktorom ľudia nežijú spolu, je zvyčajne lepší ako v čase, v ktorom žije, je menej dôvodov na rozčarovanie. A ste pripravení postarať sa o toho chlapa? Možno jeho matka chce, aby si radšej varil, umýval, čistil? Lov skôr golierom na krku? Nie je lepšie stretávať sa a prijímať iba príjemné kvety, darčeky, zábavu? Nie skutočnosť, že toto všetko zostane po presťahovaní.

    Odpoveď
    podporujem Áno0 / Nie0

Komentáre: 1

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.