» Príbehy priateľov » Chlap sa vyhýba komunikácii

Chlap sa vyhýba komunikácii

19 november 2019 na 12:06:42
Autor:
 : Chlap sa vyhýba komunikácii     

Stretol som chlapa. Okamžite mi dal vedieť, že sa mi páčil. Zachytil ma na sociálnych sieťach. Našiel som moju stránku a pridal ju k priateľom. Hneď ako som sa tam objavil, okamžite mi napísal správu. Nemal som ho naozaj rád a bol mladší ako ja. Ale neodmietol som komunikovať. Odpovedali sme a rozprávali sa. Okamžite som povedal, že medzi nami a nami nemôže existovať žiadny vzťah, iba komunikácia. Súhlasil a povedal, že mu to vyhovuje. A že ma má rád ako človeka na komunikáciu. Nejako som mu neodpovedal na správu, pretože som ho okamžite nevidel. A potom mi prestal písať. Neviem, či je to dôvod a som z neho už unavený. Neviem. Boli v tej istej spoločnosti, tak len zdĺhavo prikývol a to bolo všetko. Od tej doby mi nepíše a nesnaží sa ma kontaktovať. Teraz sa mi vyhýba. Nerozumiem tomu, čo sa stalo a chcel by som vedieť, v ktorých prípadoch ten muž náhle prestane hovoriť?

215
 • Vedec

 • 19 november 2019 18:14:08
  2019-11-19 18:14:08

  Prečo ho nepožiadať, namiesto toho, aby sme to uhodli?

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0
 • Polina

 • 19 november 2019 18:18:56
  2019-11-19 18:18:56

  Autor, málo informácií.
  Na začiatok, aký je starý? „Chlap“ môže mať 16 rokov a 25 rokov a rozdiel v správaní je obrovský. Ďalej: viedli ste spravidla konverzáciu a rozvinuli ste nejaké témy? položili otázky? alebo len odpovedal na jeho správy?
  Ešte jedna vec: Čo ste na čele povedali, že nepotrebujete vzťah? Ponúkol vám ich, alebo

  ako? Dnes to nechcete, ale zajtra chcete, takže nemusíte takto hovoriť, keď vám nič neponúkajú. Aj keď vidíte, čo sa vám páči.
  Dôvodov môže byť veľa. Možno ste sa správali ako kráľovná a je unavený z toho, že s vami komunikuje z pozície žobráka. Alebo vás možno má rád, ale pamätá, že ho nevnímate ako možnosť vzťahu a rozhodol sa skórovať. Alebo možno ste boli posadnutí, znudil sa, nepohodlne a zlúčil sa. Ďalšia možnosť: je to mladý muž a on jednoducho vyhorel. Mal náladu komunikovať, rozprával sa s ním. Chlapci sú iní a nezasadzujú si romantiku a môžu vyhorieť, mať strach z pocitov alebo len chodiť o svoje podnikanie.
  Ak ste hovorili, potom nie je nič zlé na konverzácii s ním v skutočnom živote, od banálneho „ako sa máte?“ Niekedy musíte niečo urobiť sami a nesadnúť si so založenými rukami a čakať. Samozrejme, držanie a vynútenie je nemožné, ale zjavné priateľskosť a otvorenosť niekedy nebolí, ale všetko záleží na tom, ako ste hovorili pred koncom rozhovoru a kto bol iniciátorom rozhovorov.

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0
 • Duša kamarát

 • 19 november 2019 18:18:57
  2019-11-19 18:18:57

  Záujem chlapca o vás zmizol.

  Odpoveď
  podporujem Áno0 / Nie0

Komentáre: 3

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.