» Milostné príbehy » Je to hlúpe?

Je to hlúpe?

14 november 2019 na 20:44:47
Autor:
 : Je to hlúpe?     

Raz som stretol chlapa, študoval spolu v škole, presťahoval som sa na iného hrdého, vstúpil na univerzitu. Podporoval ma a bol veľmi blízkym človekom, vedel o mne všetko. Rozišli sa z jeho iniciatívy (hoci bol vzťah dobrý) z toho dôvodu, že podľa neho ma nemohol poskytnúť a byť pre mňa oporou, pretože on sám sa ešte nevstúpil na nohy. A nebudeme sa môcť spojiť, pretože nie sú peniaze na prenájom domu spolu a vzťah skončí v slepej uličke ... Potom sme boli v poslednom roku univerzity a nemali sme prácu, veľmi zlé peniaze. V tom momente som ho podporoval, nič som nepožiadal, sám som sa snažil postaviť. Ale ukázalo sa to takto. Požiadal som, aby zostali aspoň priatelia, ale nemohol to, pravdepodobne preto, že si myslel, že niekoho rýchlo nájdem (také frázy mu vkĺzli).


Teraz, keď sme sa rozišli, uplynulo asi 2 roky, ale stále mi chýba, pravdepodobne už skôr ako človek. Existujú nejaké jasné pocity a láskavosť k nemu. Niekedy si myslím, že je škoda, že nekomunikujeme ako priatelia, aj keď mu chýba. Počas tejto doby som mal jedného chlapa, s ktorým som mal strašný vzťah. Pokiaľ viem, nemá ani jedného zo známych a je to akoby sa hľadal sám za seba. Povedz mi, je hlúpe opäť dúfať v komunikáciu (neskúšať sa vrátiť ako milenec) s touto osobou? Obávam sa, že mu niečo napíšem, pretože sa ho bojím vyrušovať, neviem ... zrazu je to pre neho bez nej ľahšie a že budem sebecký, ak mu ho uložím. Ako byť
209

Komentáre: 0

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.