» Príbehy tehotenstva » Jeruzalem alebo Tel Aviv

Jeruzalem alebo Tel Aviv

14 november 2019 na 20:35:13
Autor:
 : Jeruzalem alebo Tel Aviv     

Milujem cestovanie, teraz chcem navštíviť Izrael. Moja priateľka bola v Jeruzaleme a povedala, že pocity sú jednoducho neopísateľné, že je dobré hovoriť také veci mojej duši, spieva moja duša. Začal som sa pozerať na možnosti, môžete sa dostať do Izraela lietadlom do Tel Avivu, ale zdá sa mi, že v Tel Avive nie je v podstate čo robiť, všetky cesty vedú do Jeruzalema a do Jeruzalema z Tel Avivu je potrebné sa dostať autobusom asi hodinu. To znamená, že bude potrebné dostať sa tam a späť asi pol hodiny autobusom, ak je taká dlhá cesta, môžete sa tam dostať lietadlom. Alebo by ste mali zostať v Tel Avive a vidieť hlavné mesto Izraela. Kto bol v Izraeli, podeľte sa o svoje dojmy.

207
  • Ya

  • 15 november 2019 21:32:11
    2019-11-15 21:32:11

    hlavným mestom Izraela je Jeruzalem) a v Tel Avive je všetko úžasné a existuje veľká hromada všetkého, čo môžete vidieť! Karmelský trh, veže Azrieli (je tu vyhliadková plošina), ulica Dizengoff (historická hodnota nájdená v hebrejských učebniciach), centrum Dizengoff, ulice vedúce k nábrežiu, nábrežie samotné !!! a falafel v miestnych zariadeniach! Odporúčam HaKosem, Google tiež súhlasí - veľmi chutné). Hlavný rozdiel medzi Tel Avivom a Jeruzalemom je v tom, že prvý je viac európsky. Tu je mnohonárodnosť všade a skutočnú izraelskú / židovskú príchuť si nemožno všimnúť. Radšej by bol výnimkou ako pravidlom. A to platí pre všetky pobrežné časti krajiny. Najmä tých, ktorým sú masívne repatriovaní Je ruzalem je samozrejme perlou Izraela. Mesto je nasýtené históriou a energiou mnohých veriacich, pútnikov, ľudí čakajúcich a veriacich v Boha a v zázraky. úžasná atmosféra, krása východu a autentickosť. Upravené vápencové chodníky v kostole Svätého hrobu a Golgoty pri bráne Jaffa. A národné charakteristiky. Existuje omnoho viac veriacich. Okrem toho sú ulice dosť komplikované, úzke a kľukaté. Všeobecne musíte byť ostražití, aby ste sa nestratili na troch uliciach. A to môže odvrátiť pozornosť od užívania architektúry a pohľadov. na druhej strane, všetko záleží na vás, čo chcete a koľko času máte. Z Tel Avivu bude to asi hodinu jazdy jednosmerne. odpor&uac ute;čajú vám, aby ste boli na letisku tri hodiny pred nástupom do lietadla, najmä ak neodletíte z terminálu 3, aj keď medzinárodné lety sú zvyčajne v Temináli 3. Je to nevyhnutné na pokojné absolvovanie všetkých inšpekcií a rozhovorov o tom, ako ste cestovali do krajiny. , niekedy tam môžu byť obrovské fronty na všetko a je ľahšie doraziť o niečo skôr, a potom čakať pri bráne, než sa ponáhľať, meškať. A letisko je veľké spoč&ia cute;tať svoje túžby a čas pre ne) veľa šťastia) nádej infa užitočné

    Odpoveď
    podporujem Áno0 / Nie0

Komentáre: 1

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.