» Príbehy priateľov » Po manželstve

Po manželstve

13 november 2019 na 14:07:38
Autor:
 : Po manželstve     

prečo sa po manželstve pokúšajú niektoré dievčatá vychovať svojich priateľov? Rozprávali sme sa skôr s priateľkou. Predtým sme s ňou mohli ísť do klubu alebo kaviarne. Ale takmer rok potom, čo sa vydala. Stretnutia sa znížili a je to pochopiteľné, pretože teraz má rodinu. Zriedka ide kamkoľvek a už nie je na kluboch a večierkoch. Nejako som videl svoju fotografiu, kde som stál s pohárom Shapanov, ktorý som si dal po mojich narodeninách, na ktoré som bol pozvaný, moja priateľka mi začala robiť poznámky, ktoré ako, povedzme, znova niečo vypiješ a zastavíš sa.
Povedal som, že vlastne mám narodeniny a nielen pijem. Odpovedala - nenechajte sa uniesť alkoholom. Ak sa náhle ozveš a povieš, že som šla niekde, napríklad v kaviarni a niekde inde, začne hovoriť: pozri, nedotýkaj sa problémov. Aj keď som nikdy nebol výtržníkom. Tiež ma neustále začína učiť, ako sa správať, ako sa obliekať a podobne. Začala sa ukazovať po svadbe, akosi príliš pravá alebo tak niečo. Vie a chápe všetko lepšie ako ostatní. Pred uzavretím manželstva nebola taká pravá, dokonca ešte pred priateľstvom so mnou viem, že tam mala kluby, chlapcov a chlast. V minulosti dokonca fajčila, ale potom, keď sa začala stretávať so svojím budúcim manželom, skončila. Až teraz na to nejako zabudla a teraz si myslí, že môže moralizovať mňa aj ostatných. A nechápem, prečo sa takto správa. Môže niekto vysvetliť toto správanie z jej strany?

204
  • Ripus

  • 15 november 2019 21:32:10
    2019-11-15 21:32:10

    Tak to nechaj)) Možno ti chce ukázať (vlastným spôsobom), že „manželstvo“ je dobré a tiež by ti neublížilo, možno by si len chcela pozrieť tvoju svadbu)) a rovnako jej neubližuje !)) Len si ju vážime a ďakujem za jej úprimnosť a starostlivosť, pretože teraz existuje len málo skutočných priateľov, ktorí sa obávajú. A ak sa jej úprimne nepáči jej starostlivosť a vtipy, tak prečo s ňou jednoducho nerozprávaš a zistíš?

    Odpoveď
    podporujem Áno0 / Nie0

Komentáre: 1

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.