» Milostné príbehy » Môj priateľ a jeho sestra

Môj priateľ a jeho sestra

05 november 2019 na 16:39:51
Autor:
 : Môj priateľ a jeho sestra     

Dobrý deň, bol som v tejto situácii asi rok, neviem, či reagujem správne, som psychológ v druhom roku, ale stále mám pochybnosti o svojich pocitoch a vedomostiach ... všeobecne, všeobecne ... môj priateľ existuje mladšia sestra, roztomilá sestra (má 17 rokov).
Neustále sa snaží niečo potešiť, snaží sa ju nakŕmiť alebo niečo kúpiť, keď sa oddajú, môže vyšplhať sa na ňu a štekliť a vydáva zvuky, akoby s ňou mala sex, alebo ju nejako ohýbala atď. a niekedy sa ich rozmaznávanie veľmi podobá tej mojej, ktorá sa niekedy premení na sex, nemá to pocit.
Keď ideme spolu do obchodu alebo sa len na prechádzku, alebo ju pozve do svojho domu, začínam sa cítiť ako priateľka páru.
Sedel som a premýšľal, aký druh pocitu, žiarlivosti alebo napätia z nepochopiteľného alebo niečoho iného, pravdepodobne všetci spolu, rozprával som mu o svojich pocitoch a o tom, čo ich spôsobuje, pochopil a zdal sa byť rozrušený. Neviem, mám sestru a sú tu kamaráti, ktorí majú mladšiu sestru, majú úplne iný vzťah, robia si srandu, ale sú pripravení vzájomne si pomáhať, ale nikdy som jedného nevidel, povedz mi prosím, ako porozumieť ich správaniu?

199

Komentáre: 0

Vážení užívatelia, každá osoba má svoj vlastný názor na to, čo je uvedené v príbehu. Aj keď nesúhlasíte s autorom príbehu alebo s inými čitateľmi, pokúste sa vyjadriť svoj názor chúlostivým spôsobom.